Про нас

напрямки діяльності установи

Центр надання соціальних послуг Новгород-Сіверської міської ради
Центр надання соціальних послуг Новгород-Сіверської міської радиє бюджетною неприбутковою установою . Засновником Центру являється Новгород-Сіверська міська рада.
Центр утворюється для надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання, в умовах стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання.
Діяльність Центру направлена на виконання соціально важливих функцій і не переслідує мети отримання прибутків.
Доходи Центру використовуються виключно для фінансування видатків на утримання установи, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності.
Центр у своїй діяльності керується:
Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства соціальної політики України, розпорядженнями обласної та районної державних адміністрацій, рішеннями обласної та районної рад, Департаменту соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації, управління соціального захисту населення, сім'ї та праці Новгород-Сіверської міської ради , іншими нормативними актами з питань, що регулюють його діяльність, а також Положенням про Центр надання соціальних послуг Новгород-Сіверської міської ради (установчі документи у гіперпосиланні).
Центр провадить свою діяльність на принципах:
адресності та індивідуального підходу;
доступності та відкритості;
добровільного вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг;
гуманності;
комплексності;
максимальної ефективності використання бюджетних коштів;
законності;
соціальної справедливості;
забезпечення конфіденційності;
дотримання державних стандартів якості соціальних послуг;
етичних норм і правил.
На надання соціальних послуг в Центрі мають право:
1) громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ та інші, яким надано статус відповідно до законодавства України;
2) громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім'ї.
Для забезпечення реалізації соціальної політики щодо надання соціальних послуг Центр взаємодіє зі структурними підрозділами органів виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності.
Основними завданнями Центру є:
1) виявлення громадян, які мають право на надання соціальних послуг в Центрі, формування електронної бази даних таких громадян, визначення (оцінювання) їх індивідуальних потреб у наданні соціальних послуг;
2) забезпечення якісного надання соціальних послуг;
3) обстеження матеріально-побутових умов за згодою громадян, з метою надання їм соціальних послуг, визначених державними стандартами соціальних послуг;
4) установлення зв'язків з підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, фізичними особами, родичами громадян, яких обслуговує Центр, з метою сприяння в наданні соціальних послуг громадянам, які мають на це право.
До складу Центру входять такі структурні підрозділи:
1) соціальної допомоги вдома;
2) надання адресної натуральної та грошової допомоги
Структурні підрозділи Центру можуть виконувати платні соціальні послуги для обслуговування непрацездатних громадян та іншого населення, яке має працездатних родичів і спроможне самостійно або за допомогою їх задовольнити свої соціально-побутові потреби, але бажає зробити замовлення на платні послуги, що виконуються Центром.
Перелік соціальних послуг, умови та порядок їх надання
структурними підрозділами Центру надання соціальних послуг
Центр  надає такі соціальні послуги:
соціальна адаптація;
інформування;         
соціальна інтеграція та реінтеграція; 
соціальний супровід; 
посередництво (медіація); 
соціальна профілактика; 
догляд та виховання дітей в умовах наближених до сімейних;          
догляд вдома;
консультування;
представництво інтересів;
соціально-економічні (у формі надання натуральної чи грошової допомоги);
інші соціальні послуги.
Центр забезпечує здійснення своїми структурними підрозділами надання соціальних послуг:
1) громадян похилого віку, інвалідів, хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ;
2) громадян, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім'ї .

Центр соцобслуговування Н-Сіверської міської ради, вул.Козацька 27, Новгород-Сіверський, 16000, (04658) 3-17-84
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати